Chcete nakupovat se slevou? Registrujte se v našem systému Věrnostních slev a získejte slevu 5% již na Váš první nákup! Výše slevy narůstá s počtem a obratem Vašich objednávek u nás. Získejte slevu až 15% na naše výrobky! Věrnostní slevy se nevztahují na již slevněné zboží a na zakázky šité na přání zákazníka - zakázkovou výrobu.

Veletrh FOR KIDS Praha Letňany 4.-7.4.2019

Těšíme se na Vás již na 15. veletrhu FOR KIDS, který je zaměřený na děti a vše, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život.

 

Usnadníme vám život s kočárkem na maxiMUM a představíme nové kolekce.


Naší vlajkovou lodí je neobyčejný set do kočárku.

Set obsahuje podložku do kočárků a celoroční nepadací deku. Podložky maxiMUM mají univerzální tvar a rozměry, aby pasovaly do většiny dětských kočárků i hlubokých korbiček a cestovních vajíček. Pro větší komfort sou naplněny 2 cm paměťovou pěnou. 
Celoroční nepadací deky maxiMUM mají skvělé využití v létě i v zimně. Dodáváme je včetně samostatné teplé výplně. Kombinací s naší podložkou vznikne celoročně využitelná nepadací deka. 
Kočárkový set od maxiMUM zajistí komfort miminka, nadchne maminku a zaujme tatínka. Vytuňte si kočárek po celou dobu kočárkování.

 

Jsme na to vše dvě a každá jsme #mamanamaximum, stále máme potřebu vymýšlet nové a nové výrobky. Postupně se naše portfolio rozšířilo a veškeré naše realizované nápady najdete na stránkách. Šijeme maminkám i na přání. 
Naše produkty jsou vyrobeny v České republice.
Na veletrhu FOR KIDS 2019 představíme novou kolekci setu do kočárku a tenkých dek do postýlky i kočárku.

 

Těší se na Vás Veronika a Martina ♥

 food stop_1

 

 

predprodej_vstupenek_zahajen

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.