Objednávky vyřizuji a odesílám 1x týdně. Děkuji za pochopení

Nahřívací polštářek - růžové kytičky / šedé dot minky POLŠTÁŘEK PRO MIMINKA K POTLAČENÍ STŘEVNÍ KOLIKY

Hřejivý nebo chladivý obklad pro úlevu od bolesti. Vhodné pro miminka na bolesti bříška, ale i pro kojící maminky jako chladivý obklad na prsa.

Pecičky je dobré mít stále po ruce, velmi účinně poslouží jako první pomoc při řadě úrazů a zdravotních potíží, se kterými se každá rodina čas od času setká.

Skladem
Kód: PEC-17-3
Značka: MaxiMum
220 Kč –23 % 169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: Doprodej
Záruka: 2 roky
Nahřívací polštářek - růžové kytičky / šedé dot minky  POLŠTÁŘEK PRO MIMINKA K POTLAČENÍ STŘEVNÍ KOLIKY
Doprodej
220 Kč –23 %

Třešňové pecky mají mimořádnou schopnost vstřebávat a po překvapivě dlouhou dobu vyzařovat teplo. Jejich teplota se nikdy nesníží pod teplotu vašeho těla a sypká náplň se přirozeně přizpůsobí tvarům těla. Jsou velmi odolné a mají dlouholetou životnost.

Pro nahřátí peciček na několik hodin vložte polštářek do mikrovlnné trouby na pár minut. Použít můžete i klasickou troubu anebo je průběžně nechat nahřívat na kamnech či radiátoru. 
Pokud pecky vložíte na několik hodin do mrazáku, získáte chladivý obklad. Využijete jej v parných dnech, ale i při ošetření drobných popálenin, otoků, modřin nebo boulí. Polštářky jsou pohodlným nosičem suchého chladu a na rozdíl od gelových polštářků si i ve zmraženém stavu zachovávají schopnost dokonale se přizpůsobit tvarům lidského těla.

Návod k použití:

V mikrovlnné troubě ohřívejte polštářek 1,5 minuty při výkonu 700W. V klasické troubě polštářek nahřívejte po dobu 8 minut, nejlépe v keramické nádobě určené pro použití v troubě a přiklopte víkem. V průběhu doby ohřívání pecičky otáčejte. Dbejte na to, aby teplota nepřesáhla 150 °C. Polštářek můžete průběžně nechat také nahřívat na kachlových kamnech nebo na radiátoru.

Pro chladivý obklad vložte polštářek do mrazáku zabalený do igelitového sáčku nebo tašky. Optimální doba chlazení je cca 2 hodiny.

Upozornění:

Před použitím vždy zkontrolujte teplotu polštářku, pokud je příliš horký, nechejte jej chvíli vychladnout. Při ohřívání nepoužívejte žádné vnější obaly nebo povlaky na originální polštářek. Čas od času polštářek před nahříváním pokropte vodou, vyhnete se tak přesušení pecek uvnitř polštářku. Upozorňujeme, že zpočátku mohou pecičky po nahřátí působit trochu vlhce. Je to zcela přirozený jev, který po několika zahřátích zcela vymizí. Před opakovaným nahříváním se doporučuje nechat polštářek dostatečně vychladnout. Vyhnete se tak jeho přehřátí, které může zničit vnitřní náplň i obal. V případě potřeby lze polštářek prát v ruce i v pračce. Pro praní v pračce doporučujeme polštářek vložit do ochranného textilního obalu (například do povlaku na polštář), aby byly švy chráněny před poškozením. Opraný polštářek nechte přirozeně uschnout na vzduchu.

Složení: Potah 50% - 95% bavlna + 5% elastan, 50% - 100% polyester

Rozměry: 14cm x 14cm

Údržba: perte v ruce nebo v pračce na 30°C, nebělte, chemicky nečistěte, nežehlete, nesušte v sušičce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: