Slavíme narozeniny a nadělujeme slevy až - 59%. Věrnostní program až - 15% Věrnostní slevy se nevztahují na akční a výprodejové zboží a na výrobky šité na přání zákazníka - zakázkovou výrobu.

Mama Na maxiMUM

Také vám s tím jarem přichází nové inspirace, nápady a myšlenky a máte chuť na nové začátky nebo změny k lepšímu?
 
Mně ano ???? ... a tak tu máme novou skupinu "Máma na maxiMUM", která je propojená s mojí značkou a stránkou maxiMUM
 
♥ Dlouho jsem odolávala FB, který mi neustále nabízel možnost propojení s fb skupinou a sliboval více oslovených lidí!? ????
 
Jo, kdyby to bylo tak jednoduché... A hlavně, co takové skupince nabídnout, aby měla smysl? Protože je ale můj pracovní a rodinný život plný nečekaných a VĚTŠINOU vtipných situací, kde hlavní roli hrají moje děti a právě probíhající těhotenství... "výzvu" jsem přijala a pokusím se vás alespoň občas pobavit úryvky z mého pracovně - soukromého života.
 
A samozřejmě představit moje výrobky v běžném životě, jak je denně používáme a nebo jak vlastně vznikají, než doputují v balíčku třeba právě k vám ???? Ve skupince je prostor pro vaše nejrůznější dotazy, které se alespoň okrajově týkají našich výrobků nebo dětí a mateřství ???? a moc ráda budu i za vaše fotky a postřehy ohledně výrobků maxiMUM a vašich zkušeností s nimi.
 
Nápady a inspirace k tomu, co byste uvítali v nabídce jsou také vítány! ???? Těším se na vás! Veronika Bednářová
 
 
Připojit se do skupiny můžete 
 
 
  
mamanamaximum03
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.