Od 22. 10. je z důvodů vládních nařízení UZAVŘEN také náš kamenný obchod. Provoz e-shopu zůstává nezměněn, všechno zboží si můžete objednat a pokud máte jakékoliv dotazy, tak nám volejte na tel. 725 853 238 a nebo 602 640 047. V souvislosti s touto situací připravujeme vylepšení našich služeb jako např. nákup přes videohovor přímo na prodejně, individuální poradenství s výběrem zboží a také vlastní rozvoz v Ústeckém kraji. Sledujte nás na FB, IG a také se přihlaste k odběru newsletterů, kde budeme všechny aktuální informace včas avizovat. Děkujeme Vám za přízeň!

Miminka v rovnováze

Kniha se detailně věnuje nošení dětí v souvislosti s jejich psychomotorickým vývojem podle poznatků fyzioterapie.


  • 347,11 Kč bez DPH 420 Kč / 1 ks
  • Skladem
420 Kč / ks
Kategorie: Nošení dětí podle poznatků fyzioterapie
Záruka: 2 roky
 

Kniha sleduje pohybový vývoj dítěte od prenatálního období přes jednotlivé milníky až do 14 měsíce života. Rozlišuje kvalitu a kvantitu pohybu. Hlavní pozornost je zaměřena na pohyb a dotek jako centrální moment dětského vývoje. V každém období se také věnuje dítěti jako nošenci, popisuje, jak nošení podporuje vývoj a jak se způsoby nošení proměňují s růstem dítěte. 

Překlad knihy Babys im Gleichgewicht vydáváme pod vlastním nákladem. Proč? Jednáme přímo s autorkami knížky a s jejich německým vydavatelstvím Elsevier máme již předjednanou smlouvu. Nemusíme dělat kompromisy. Knížku přeložila profesionální překladatelka, která své děti nosí a problematiku zná. Překladatelka bude spolupracovala s profesionální redaktorkou, která umí německy a své děti také nosila. Proč je pro skvělý výsledek byla potřeba i práce redaktorky? Redaktorka čte překlad knihy současně s originálem, hlídá, aby překlad působil jako originál, kontroluje, zda odpovídá styl, zda se v textu nevyskytují nelogičnosti a nesrovnalosti. Zkrátka – víc očí víc vidí. Dílo nakonec zkontroluje korektorka – ta už se nebude dívat na originál, bude opravovat případné pravopisné chyby, překlepy a stylistické drobnosti. Chceme Vám nabídnout nejen kvalitní obsah, nýbrž také krásný jazyk a profesionálně zpracovanou knihu.

Nošení podle poznatků fyzioterapie


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jmenuji se Iva Gondeková a od roku 2009 se zabývám nošením dětí. Od začátku jsem intuitivně pátrala po potvrzení toho, že nošení prospívá dětské páteři a kyčlím. Byla jsem vedena vizí a touhou, aby se erudované informace o přínosech nošení dětí dostaly k naší odborné veřejnosti, ale hlavně k samotným rodičům!

Die Trageschule® jsem absolvovala základní a nástavbový kurz a v roce 2012 jsem tam získala certifikát pro lektorky nošení dětí a začala jsem pořádat profesionální kurzy nošení pro rodiče. Pravidelně navštěvuji vzdělávací konference a workshopy o nošení v Drážďanech a ve Vídni, jsem tak v úzkém kontaktu s aktuálními poznatky z fyzioterapie, ortopedie, neurologie a dalších medicínských oborů, současně i s ostatními lektorkami. Absolvovala jsem také základní kurz konceptu “Kinestetika ve výchově” (Kinaesthetics in Erziehung) u Sabine Hartz v Hamburgu.
Od roku 2018 nabízím lektorské kurzy pro poradkyně nošení Die Trageschule®.

Iva Gondeková

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.