Objednávky vyřizuji a odesílám 1x týdně. Děkuji za pochopení

Podložka pro miminko MAXI z paměťové pěny | modré labutě / tmavě modrá PODLOŽKA Z PAMĚŤOVÉ PĚNY

NOVÁ a vylepšená verze! Praktická a měkká podložka s paměťovou pěnou ve velikosti MAXI. Pomocí druků lze připnout k naší celoroční dece. STANDARD nebo MAXI? Záleží na velikosti vašeho kočárku, viz. rozměry podložky.

1 049 Kč / ks 1 049 Kč / 1 ks
Skladem

NOVÁ a vylepšená verze? V čem je tato verze lepší? Nově jsme na zadní straně podložky ušili "přehyb", který můžete založit přes horní část sedáku kočárku. Díky tomu bude podložka v kočárku lépe fixovaná a bude sedět jako přibitá :-)

Podložka má univerzální tvar a rozměry, aby pasovala do většiny dětských kočárků. Je naplněna 2 cm vysokou viscoelastickou paměťovou pěnou, která reaguje na tělesnou teplotu dítěte a vytvaruje se dokonale podle jeho těla a hlavičky. Je vhodná již pro novorozence do hluboké korby. Zajišťuje miminku tepelný komfort, pomáhá tlumit otřesy během jízdy a vylepšuje tak jeho pohodlí při cestování. Snadno ji vyndáte, vyperete a snadno tak udržíte v kočárku čisto. Miminko může na podložce ležet kdekoliv, nejen v kočárku. Využijete ji všude tam, kde je třeba jej z kočárku vyndat a položit. Podložku oceníte na návštěvě, v přírodě i při přebalování. Podložka "roste" s dítětem, z hluboké korby ji snadno přendáte do sportovní sedačky. Pro upevnění bezpečnostních pásů kolem těla dítěte je třeba opatrně prostřihnout nebo proříznout prošité linie tam, kde jsou pásy Vašeho kočárku. Nedoporučujeme prostřihávat celé prošité linie, podložka pak není dobře fixovaná. 

Naší podložku můžete skvěle využít i ve většině polohovacích jídelních židliček. Zlepšíte tak kvalitu stolování Vašeho dítěte. Podložka je měkká, nestudí a snadno ji vyperete. Jídelní židličku tak udržíte snadno čistou. 
Rozměry podložky MAXI: celková délka 83 cm, délka opěrky zad 55 cm, max šířka zad 37 cm, délka sedu 28 cm, max šířka sedu 35 cm
Složení: potah  95% bavlna/ 5% elastan, výplň 100% viscoelastická paměťová pěna 
Údržba: jemné praní na 30°C, nesušit v sušičce, chemicky nečistit, nebělit, žehlit na nejnižší stupeň teploty, odstřeďovat při max. 800 otáčkách
 
Upozornění: barvy výrobků, které jsou na obrázcích, se mohou mírně lišit od skutečnosti kvůli závislosti na dostupném zobrazovacím zařízení, především nastavení monitoru a grafické karty.
Kód Kód: PDK-19-1-B3
Jméno značky: MaxiMum
Kategorie: Do kočárků
Záruka: 2 roky

Postup prostřižení podložky pro vedení bezpečnostních pásů kočárku

Zpět do obchodu