Objednávky vyřizuji a odesílám 1x týdně. Děkuji za pochopení

Jak pečovat o naše výrobky

Je důležité dodržovat doporučení pro údržbu výrobků?

Všechny naše výrobky jsou opatřené cedulkou s materiálovým složením a ošetřovacími symboly. Pro dlouhodobou krásu a užitnost každého výrobku MaxiMum doporučujeme dodržovat tato doporučení pro jejich údržbu.

 

Jak prát naše podložky do kočárků s paměťovou pěnou?

Naše podložky do kočárků jsou velmi snadno pratelné, protože víme, že děti často vše umažou, opatlají a také se samozřejmě na podložce potí. Jejich snadná údržba tedy pro nás byla při jejich výrobě jednou z priorit! Můžete je prát v ruce, ale také je dát vyprat do pračky. Pokud je dáte prát do pračky, pak je třeba dbát na nastavení otáček na max. 800/ min. A to proto, aby se jejich výplň - paměťová pěna při odstřeďování nepotrhala.

Dejte pozor, aby se v pračce současně nepraly i jiné věci, na kterých jsou ostré komponenty nebo suché zipy. Zabráníte tak poškození podložky. Po vyprání je třeba potah podložky trochu srovnat, aby pěkně seděl na pěně.

Vyprané podložky doporučujeme sušit volně na vzduchu. Nesušte v sušičce na prádlo! Nesušte na topení! Díky paměťové pěně jsou podložky velmi rychle suché.

Potah podložek je vždy šitý z materiálů certifikovaných pro děti do 3 let a barvy nemusí být stálé při častém praní a dlouhodobém používání a také působením slunečního světla. Stane se tedy, že casem vyblednou nebo lehce změní odstín a toto není důvodem k reklamaci výrobku. Pokud ale budete podložku prát dle doporučení uvedených na ošetřovacím štítku, bude Vám sloužit řadu let a poskytovat Vašemu dítěti pohodlí při cestování :-)

Zpět do obchodu