Objednávky vyřizuji a odesílám 1x týdně. Děkuji za pochopení

COVER - skvělá ochrana před větrem a deštěm

COVER chrání dítě v kočárku před nepřízní počasí

Cover je ochranná větru i vodě odolná vrchní vrstva ze softshellu. Cover je kompatibilní se všemi našimi podložkami do kočárků a celoročními dekami a to i s těmi dříve vyrobenými! Nemusíte se tedy bát, že by nešel připnout k Vámi dříve zakoupeným podložkám nebo celoročním dekám. Jednoduše vše dohromady připnete pomocí patentků!

Softshell, materiál ze kterého je COVER ušitý, je funkční materiál vhodný pro nejrůznější outdoorové oblečení a doplňky. Je větru vzdorný a vodě odpudivý. Je tedy ideálním materiálem pro použití na náš COVER.

Kdy COVER využiji a jak funguje?

COVER poskytuje dítěti potřebný tepelný komfort během celého roku, je skladný a snadno jej vezmete všude s sebou. Na jaře, v létě a na podzim i v zimě k němu můžete zespoda připnout deku do kočárku bez výplně nebo s výplní, čímž COVER více či méně zateplíte. Ten pak připnete přes dítě k podložce pomocí patentků. COVER ale můžete použít i bez deky, např. v létě když je venku hodně teplo, ale třeba fouká vítr nebo začíná trochu pršet. Protože nezabere mnoho místa, snadno jej přibalíte s sebou na výlet a v přírodě Vám také poskytne pohodlí pro posezení nebo přebalení dítěte. V zimě vylepšíte použitím COVERU tepelnou izolaci dítěte v kočárku tak, že plně nahradí zimní fusak.

  • využití po celý rok
  • COVER lze připnout k podložce v kočárku samostatně, tedy bez celoroční deky
  • ke COVERU lze zespodu připnout naší celoroční deku, deku lze připnout s výplní nebo bez výplně - snadno regulujete teplotu podle počasí
  • COVER má universální střih, aby seděl do většiny kočárků
  • COVER kryje dětem nožičky
  • dole má tunýlek s gumičkou pro stažení
  • zespodu jej připnete ke kočárku gumou se sponou
  • pro vyndání dítěte stačí COVER odepnout od podložky dvěma patentky - rychle a snadno!

 

Jaká je údržba? Mohu COVER prát v pračce?

COVER můžete otřít vlhkým hadříkem nebo prát v pračce, suchý bude velmi rychle! Pro praní ale doporučujeme používat speciální prací gely pro funkční materiály (sportovní bundy a oblečení), nepoužívat aviváž a nesušit jej v sušičce na prádlo. Dodržujte pokyny na ošetřovacím štítku na výrobku.

Zpět do obchodu