Objednávky vyřizuji a odesílám 1x týdně. Děkuji za pochopení

Unikátní set zajistí, že vašemu děťátku bude v kočárku dobře v jakémkoliv počasí

Chcete, aby bylo vašemu miminku v kočárku dobře po celý rok, bez ohledu na počasí?

Ani horko, ani zima mu rozhodně nebude v unikátním setu podložky a deky, který umožňuje aktivně reagovat na změny teplot a využít termoregulačních vlastností použitých materiálů. MaxiMum radí, jak vylepšit pohodlí miminka v kočárku a tím přispět i ke spokojenosti maminky a tatínka.

 

Heslem značky MaxiMum totiž je: “Spokojená maminka = spokojené dítě = spokojená celá rodina.”

 

“Rodiče v souvislosti s cestováním s kočárkem nejčastěji řeší rozmary počasí. Ať už jsou to jarní a podzimní výkyvy teplot, nebo letní vedra, případně nestálost počasí v zimě. Často jsou ranní teploty na teplý fusak, ale odpolední se vyšplhají ke 20°C a to je zase příliš." MaxiMum postupně vyvinulo unikátní celoroční set pro děti do kočárků.

 

Jeden set deky s podložkou na celou dobu kočárkování

Podložka do kočárku MaxiMum s výplní z paměťové pěny spolu s celoroční dekou zajistí děťátku skvělý komfort. A pozor! "Roste s dítětem!” Set je využitelný již od narození miminka. Z hlubokého kočárku jej snadno přesunete do sportovního a později třeba i do tzv. golfových holí.

Dokáže také to, co se mnohým maminkám zdálo jako sen - podložka reaguje na teplotu a u většiny dětí předchází v létě nadměrnému pocení. “Citlivost na teplotu je jednou z největších výhod paměťové pěny. Paměťová pěna absorbuje tělesnou teplotu a vyrovnává ji s okolím. V létě tedy zajišťuje buněčná struktura paměťové pěny vynikající ventilaci a děti se tak na podložce výrazně méně potí.”  V zimě zase oceníte "hřejivost" podložky, neboť působí jako tepelný izolant. “Samozřejmě, že každé dítě je jiné a některé se opravdu hodně potí, což v kombinaci s horkým počasím nebo nevhodně zvoleným oblečením nemusí zvládnout ani naše podložka.”

Funkčnost celého setu pak podtrhuje možnost přizpůsobit i deku aktuálnímu počasí nebo teplotě díky samostatně vyjmutelné teplé výplni, která je samozřejmě součástí deky. Výplň lze do deky snadno vložit a tím zvýšit její hřejivost. Bez výplně se z ní stává tenká deka na léto, s výplní deka vhodná do chladného počasí. Tato celoroční deka je tak v kombinaci s podložkou z paměťové pěny perfektním řešením na celý rok!

Konec skopávání deky, zamotávání do koleček kočárku a sbírání špinavé deky ze země!

Celoroční deky MaxiMum jsou navíc opatřeny patentky s jejichž pomocí je k originálním podložkám MaxiMum snadno připevníte. Vznikne tak praktický a skvěle využitelný set nepadací deky a podložky. “Tato deka je navržena tak, aby svými rozměry ideálně seděla do kočárků a autosedaček. Velikost deky vyhovuje dětem od narození až do 3 let. Je dostatečně dlouhá i široká, kryje jim v kočárku nohy, zároveň ale ne příliš, aby se při jízdě zamotala do koleček a ušpinila o zem. Výběr designů umožňuje každé mamince vybrat si ten pravý a těm opravdu nerozhodným a náročným maminkám nabízíme možnost individuálních návrhů a zpracování.” Celý set do kočárku MaxiMum je k zakoupení na www.maxi-mum.cz.

 

UPGRADE k setům do kočárků - softshellový COVER

Na podzim r. 2020 byla na trh uvedena novinka - tzv. COVER, který tvoří svrchní větru i vodě odolnou vrstvu k setu do kočárku a zajišťuje dítěti jestě větší a lepší tepelný komfort. COVER je využitelný po celý rok, lze jej připnout k podložce místo celoroční deky nebo jej touto dekou zateplit - připnete snadno pomocí patentků na spodní stranu COVERU.

 

 

Podívejte se na video, jak vše skvěle funguje v praxi!

 

Zpět do obchodu